Gabinet SPA w hotelu pod Warszawą

Hotel Trylogia dysponuje Gabinetem SPA, w którego skład wchodzą:

  • Sauna fińska
  • Grota solna
  • Jacuzzi

 

Sauna fińska i jacuzzi pomagają dodatkowo wzmacniać naszą odporność i hartują na długie tygodnie wytężonej pracy. Osobom borykającym się z problemami alergicznymi albo astmatycznymi polecamy pobyt w grocie solnej. Uroda i wygoda miejsca sprawiają, że nawet weekendowy pobyt w naszym gabinecie SPA jest w stanie podnieść na duszy i postawić na nogi.

Czym dla oka piękny widok, dla ducha cisza i spokój, tym dla ciała dobre jedzenie i strefa SPA. Rozluźnienie napiętych mięśni i złagodzenie bólu kręgosłupa to tylko dwa najbardziej spektakularne efekty masaży, którym poddać się można w naszym gabinecie SPA. Dbamy o to, by nasi goście poczuli się dobrze w swoim ciele.

A ciało mieszkańca wielkiego miasta znosić musi na co dzień wiele przeciążeń i dyskomfortu. Ciągłe napięcie, zabieganie, pośpiech, stres – wszystko to odbija się na naszej sprawności fizycznej i wydolności psychicznej. Gabinet SPA to miejsce, w którym regeneracja odczuwalna jest niemal natychmiast.

Oferujemy masaże relaksacyjne i lecznicze

O ile na masaże relaksacyjne decydujemy się częściej, o tyle na lecznicze trudno nas czasem namówić. Może właśnie pobyt w Hotelu Trylogia zmotywuje nas do podjęcia decyzji? Kompleksowe zabiegi mogą sprawić, że po powrocie do domu przełamiemy się i zaplanujemy dalsze działania rehabilitacyjne.

Jeśli już wybierasz się do Hotelu Trylogia, zarezerwuj czas także na strefę SPA. Odpocznij, odpręż się, znajdź chwilę wyłącznie dla siebie. A po regenerującej ciało i ducha sesji zabiegów koniecznie wybierz się na spacer po naszych ogrodach – pora zebrać siły i… myśli. Wrócisz tu jeszcze kiedyś, prawda…?

Na specjalne zamówienie Gabinet SPA we współpracy z LiqRise DAY SPA oferuje kompleksowe zabiegi:

  • masaże relaksacyjne
  • masaże lecznicze
  • zabiegi pielęgnacyjne
  • zabiegi kosmetyczne

 

Cennik korzystania z gabinetu SPA oraz masaży i zabiegów dostępny jest w recepcji hotelu.

Serdecznie zapraszamy!