Filozofia

“Zbudować hotel może każdy. Tchnąć w niego życie potrafią nieliczni.”

 

Z kreatywności, profesjonalizmu i pasji we wszystkim, co robimy stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, gdzie czuć ducha walecznej Polski. Poświęcenie i ciężka praca twórców, przy pomocy przyjaciół i wsparciu mistrza polskiego kina – Jerzego Hoffmana zaowocowało powstaniem obiektu, którego sercem jest hotel – galeria poświęcona twórczości polskiego wieszcza – Henryka Sienkiewicza oraz wybitnego reżysera.

Wśród unikatowych wnętrz znajdziemy niezliczone eksponaty i zdjęcia, za pomocą których przybliżamy naszym gościom czasy największej świetności Rzeczypospolitej, a także oddajemy hołd tym, którzy przenieśli to na ekran.

Dodatkowym założeniem naszej działalności jest również propagowanie kultury, czego wynikiem są licznie organizowane koncerty i wystawy. Potwierdzeniem tego, że jesteśmy zauważalni są wybitne osoby świata kultury, polityki i sportu, które goszczą w naszych progach.

Idea jaka nam przyświeca, to stworzenie miejsca, w którym nasi goście znajdą pożywienie nie tylko dla ciała, ale i dla ducha.

Mamy nadzieję, że trafi to także w Państwa serca, ponieważ nie ma dla nas większej nagrody, niż zadowolenie naszych gości!