O hotelu

Hotel Trylogia położony jest na czterohektarowym terenie wypoczynkowo-rekreacyjnym. To wyjątkowe miejsce na odpoczynek w otoczeniu malowniczej przyrody. Dla naszych Gości przygotowaliśmy komfortowe pokoje, wyposażone w łazienkę, TV, radio, telefon oraz bezpłatne Wi-Fi. Na terenie hotelu jest również restauracja oraz gabinet SPA (sauna fińska, grota solna, jacuzzi).

Inspiracją dla powstania hotelu była Trylogia Henryka Sienkiewicza oraz jej niezapomniana ekranizacja, którą zna chyba każdy Polak. Chcieliśmy złożyć hołd wybitnemu reżyserowi Jerzemu Hoffmanowi i podziękować za przeniesienie na ekran „Ogniem i mieczem”, „Potopu” i „Pana Wołodyjowskiego”. Reżyser, 31 marca 2008 roku, został ojcem chrzestnym naszego obiektu. W hotelowej galerii podziwiać można rekwizyty filmowe, kostiumy, unikalne wydania książek Henryka Sienkiewicza, a także archiwalne fotografie z planów filmowych i niepublikowane dotąd zdjęcia z prywatnych zbiorów Jerzego Hoffmana.

Klimatyczne wnętrza Hotelu Trylogia pod Warszawą świetnie odpowiadają potrzebom firm – chętnie podejmujemy się organizacji konferencji, spotkań biznesowych czy targów branżowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i szkoleniowe. Organizujemy także wesela i uroczystości rodzinne takie jak chrzciny czy przyjęcia komunijne. Stylowe i przestronne sale bankietowe oraz serwowane przez nas przysmaki kuchni polskiej i międzynarodowej z pewnością przypadną do gustu Państwa Gościom.