Pokoje – Hotel Trylogia

Tak niedaleko od granic stolicy, tak niedaleko od Dworca Centralnego… – jeśli stoisz bezradny na warszawskim bruku, zapraszamy do nas: wyśpij się, najedz i…ruszaj dalej. Hotel Trylogia to miejsce, w którym złapiesz dystans i podejmiesz dobre decyzje. Noclegi w tak pięknym i działającym na wyobraźnię otoczeniu pomagają zebrać myśli i odetchnąć od codziennych spraw.

Właśnie dlatego nie zalecamy naszym gościom traktowania Hotelu Trylogia jako miejsca, do którego wpada się przypadkiem – bo skusiła reklama. Apartamenty i pokoje (jedno-, dwu- i trzyosobowe) w naszym hotelu warto wynająć na kilka dni. Rozległy kompleks hotelowy z przepięknym ogrodem oraz Muzeum Historii Filmów Jerzego Hoffmana skłania do zatrzymania się w codziennej bieganinie i delektowania okolicą.

Przygotowujemy obfite i pyszne śniadania dla naszych gości

Kiedy Apartament Bohuna albo Apartament Mistrza okażą się miejscem, w którym w końcu się wyspałeś, pomyśl o wybornym śniadaniu. Pokoje do wynajęcia to jedno, kuchnia – drugie. Obfite śniadania w postaci bufetu oraz gotowane na żywo przez kucharzy, są tak samo epickie jak szlacheckie biesiady na kartach opowieści Sienkiewicza.

A wszystko dlatego, że tradycja zobowiązuje. Wędliny, sery i ryby; naleśniki, omlety i wyborny miód. I oczywiście aromatyczna mocna kawa. Pyszne śniadania dla naszych gości to gwarancja, że będą mieli energię do zwiedzania naszej czterohektarowej enklawy pełnej atrakcji: od alei dębów, przez park miniatur, po muzeum.

Zacznij dzień od pysznego śniadania !

Przygotowujemy obfite śniadania w bogatej formie bufetu szwedzkiego, a na życzenie naszych gości kucharz na żywo przyrządzi jajecznicę, naleśniki lub omlety.

    Na dobry początek dnia proponujemy:

  • wędliny i sery wędzone oraz tradycyjne, pasztety
  • sałatki, ryby marynowane lub wędzone, jaja w majonezie, rolady, śledź w oleju
  • jajecznica, naleśniki, omlety, parówki, staropolski żur
  • desery, ciasto, owoce filetowane, jogurty, miody i dżemy
  • napoje: świeżo parzona kawa, aromatyczne herbaty, wino grzane, kakao, soki owocowe

Do dyspozycji gości hotelowych jest restauracja, gabinet SPA, rozległy teren rekreacyjny i inne atrakcje

Dobrze przespana noc, a potem wyśmienite śniadanie napawają optymizmem na cały dzień. Jeśli na co dzień prowadzisz siedzący tryb życia, zapraszamy do skorzystania z naszych boisk: trawiastego piłkarskiego oraz piaszczystego do siatkówki plażowej czy badmintona. Rozległy teren zachęca także do biegania.

Zmęczone mięśnie znajdą ukojenie w strefie SPA. Sauna, jacuzzi oraz grota solna wydatnie pomogą w regeneracji. A jeśli to wciąż za mało, polecamy masaże relaksacyjne, lecznicze, pielęgnacyjne oraz kosmetyczne. A może najlepsze dla ukojenia ducha i ciała będzie… wędkowanie? Na naszym terenie znajduje się zarybiony staw.

 

Pokoje i apartamenty oferowane gościom hotelu Hotel Trylogia:

 

Dodatkowo oferujemy nocleg w pozostałych budynkach na terenie naszego kompleksu:

  • Dwór Rozłogi
  • Domek Myśliwski