Restauracja Dwór Rozłogi pod Warszawą

Szukając pomysłu na oryginalną restaurację utrzymaną w klimacie naszego obiektu sięgnęliśmy do literatury. Restauracja “Dwór Rozłogi” to zabudowanie powstałe na kształt posiadłości Kurcewiczów opisanej w powieści “Ogniem i mieczem”. Staraliśmy się, aby wszechobecny w naszym hotelu duch staropolszczyzny był tu bardzo dobrze wyczuwalny. Spójna stylistyka zabudowań i sal sprawia, że można poczuć się u nas jak we wnętrzu filmowej scenografii.

Klimatyczna restauracja jest równocześnie bardzo przytulnym miejscem. Miło tu biesiadować, miło też przysiąść na kawę. Stoły umiejscowione są w stylowych boksach, co zapewnia intymność i komfort wszystkim gościom. Światło sączące się przez kolorowe witraże dodatkowo przyczynia się do stworzenia przyjaznej atmosfery.

Oferujemy tradycyjną kuchnię polską i nie tylko

Odwołujemy się do przepisów tradycyjnych, lubianych przez wszystkie pokolenia Polaków. W menu nasi goście znajdą pierogi i mięsiwa, ale także dania autorskie mistrzowsko komponowane przez naszego szefa kuchni Mariusza Gawryszewskiego.

Coraz częściej, na życzenie gości, komponujemy co raz to nowsze dania. Staramy się jednak utrzymać równowagę w naszych kulinarnych poszukiwaniach – ostatecznie to goście decydują o tym, co utrzyma się w karcie. To Oni głosują zamawiając ulubione dania główne, przekąski czy desery. To Oni wskazują kierunki naszych kolejnych poszukiwań.

W naszej restauracji łączymy tradycję z nowoczesnością

Łączenie tradycji z nowoczesnością to dla kucharzy wielkie wyzwanie – zwłaszcza w miejscu takim jak Hotel Trylogia. Kuchnia polska ma jednak wiele twarzy, a kuchnia staropolska potrafi naprawdę zaskoczyć. Wciąż wertujemy przepisy, wciąż zaglądamy Sienkiewiczowskim bohaterom do talerzy. Inspiracje przychodzą w najmniej oczekiwanych momentach.

Co tydzień zapraszamy na Sobotni Dancing

Sobotnie Dancingi w naszej restauracji, to już niemal tradycja. To bardzo mile spędzony czas. To okazja by oddać się beztroskiej zabawie i zrzucić z siebie napięcie całego tygodnia.

W każdą sobotę zapraszamy na Sobotnie Dancingi w Restauracji “Dwór Rozłogi”.
Zespół na żywo w godz. 20:00 – 24:00.
Rezerwacja stolika w tych godzinach: 10 zł/os.

Rezerwacje stolików:
tel. (22) 799 72 10, 502 672 190

/ Nie przyjmujemy rezerwacji stolików na niedziele.

Restauracja czynna 7 dni w tygodniu w godz. 12.00 – 22.00

 

 

 

KARTA MENU