Przyjęcia komunijne pod Warszawą

Dla dziecka przyjęcie komunijne jest nie lada przeżyciem. Z tej okazji spotyka się cała bliższa i dalsza rodzina. Warto więc wynająć taką salę, w której wszyscy się pomieszczą i będą mogli w komfortowych warunkach porozmawiać o emocjach związanych z rodzinnym świętem. Hotel Trylogia pod Warszawą to idealne miejsce na uroczystość komunijną.

Obok przeżyć duchowych, znajdujemy też czas na przeżycia zupełnie przyziemne: dobry obiad, wspomnienia w gronie rodziny, zabawy. Wszystko po to, by komunijne spotkanie przebiegało w jak najbardziej rodzinnej i radosnej atmosferze. Majowa aura sprzyja też spacerom po przepięknych ogrodach naszego kompleksu hotelowego.

Gwarantujemy wyśmienite potrawy inspirowane kuchnią staropolską

Kiedy spotykamy się, żeby świętować przyjęcie przez dziecko sakramentu Komunii, atmosfera jest podniosła i wszyscy są bardzo wzruszeni. Kiedy jednak emocje opadną, pojawia się… głód. Nasi kucharze mają na taką okoliczność perfekcyjne menu, które ucieszy podniebienia dzieci i dorosłych.

Piękna aranżacja stołów dodatkowo zachęca do próbowania wyśmienitych dań obiadowych i deserów. Dominuje oczywiście biel – kolor niewinności i czystości. Ale nasze stylowe sale bankietowe pełne są też gadżetów związanych z “Trylogią” i jej filmową adaptacją. W takich wnętrzach jedzenie smakuje w sposób szczególny.

Dzięki stylowym wnętrzom i życzliwej obsłudze komunia na pewno będzie udana

Oddajemy do dyspozycji naszych gości liczne sale bankietowe. Spójna stylistycznie aranżacja sprawia, że w każdej z nich czuje się ducha epoki oraz Sienkiewiczowskich opowieści. Życzliwa obsługa na czele z managerami sal pozostają do Państwa dyspozycji.

Udana impreza komunijna to wspomnienie na całe życie. Kiedy po latach sięgamy po zdjęcia i filmy, odżywa wszystko, co wydarzyło się w tym dniu. Dobrze więc, żeby był to dzień naprawdę wyjątkowy. Nasze stylowe wnętrza oraz przepiękne tereny zielone są idealnym tłem dla rodzinnych fotografii i filmów.

Do dyspozycji gości jest rozległy teren zielony i parking

Rozległe tereny zielone, urokliwe ogrody, klimatycznie oświetlone alejki, staw wodny z pomostem, ptaszarnia oraz aleje dębów sadzonych przez artystów odwiedzających nasz ośrodek to wyśmienite miejsca na niespieszne przechadzki. Po smacznym posiłku można nacieszyć się bliskością przyrody i towarzystwem dawno niewidzianych członków rodziny.

Nasza oferta przyjęcia komunijnego zawiera:

  • Wyśmienite potrawy inspirowane smakami tradycyjnej kuchni polskiej, komponowane na podstawie naturalnych i ekologicznych produktów
  • Indywidualna aranżacja, ustawienia oraz dekoracji stołów dostosowana do Państwa preferencji
  • Fachowa opieka managera sali podczas przygotowań i przez cały czas trwania przyjęcia
  • Komfortowe pokoje dla gości w atrakcyjnych cenach
  • Konsultacja menu. Manager pomoże Państwu w wyborze dań
  • Rozległy teren zielony do dyspozycji gości: urokliwe ogrody, klimatycznie oświetlone alejki, staw wodny z pomostem, ptaszarnia oraz aleje dębów sadzonych przez artystów odwiedzających nasz ośrodek
  • Miejsca parkingowe dla wszystkich gości, na zamkniętym monitorowanym parkingu

 

SALE DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI:
Książęca, Kominkowa, Portretowa, Leśna, Rycerska, Myśliwska i Szlachecka oraz namioty bankietowe.