Studniówki pod Warszawą

“Jakoby też rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, żeby młodzi nie szaleli” pisał Jan Kochanowski. Ale też czemu mieliby nie szaleć, skoro oddajemy do ich dyspozycji rozległy kompleks hotelowy z przepięknym ogrodem? Studniówka to doskonała okazja, żeby oddać się rytualnemu szaleństwu poprzedzającemu jeden z najważniejszych egzaminów w życiu.

O ile w centrum miasta organizacja hałaśliwej imprezy często jest bardzo kłopotliwa, o tyle organizacja Studniówki w Hotelu Trylogia to prawdziwy komfort. Logistykę całego przedsięwzięcia bierzemy na siebie. Oferujemy fachową opiekę managera sali podczas przygotowań i przez cały czas trwania Studniówki.

Studniówki organizujemy w Sali Rycerskiej i w kameralnych Salach Galop

Klimatycznie oświetlona i zaaranżowana Sala Rycerska zaprasza do tańca i do biesiadowania przy suto zastawionych stolach, które ustawimy w dowolnej konfiguracji – tak, żeby nasi goście mogli usadowić się zgodnie ze swoimi towarzyskimi potrzebami. Tu naprawdę można odczuć, że Studniówka to pierwszy prawdziwy bal.

Najmocniej czuję się to podczas uroczystego poloneza, który rodzice przyszłych maturzystów podziwiać mogą ze specjalnego balkonu widokowego. Wzruszeń dostarczyć może także film wspominkowy przygotowany przez uczniów wyświetlany na wielkim ekranie projekcyjnym. Ale bywają u nas także Studniówki kameralne – specjalnie im dedykujemy Sale Galop.

Gwarantujemy doskonały catering i idealne wyposażenie

Nie balu bez jadła i napitku. Naszym szalejącym młodym oferujemy doskonały catering przygotowany na miejscu przez wyśmienitych kucharzy specjalizujących się w tradycyjnej kuchni polskiej. Nasi kucharze łączą tradycję z nowoczesnością. Przygotowane przez nich posiłki dają energię do tańca i zabawy przed czekającym naszych gości za sto dni egzaminem maturalnym.

Impreza studniówkowa w Hotelu Trylogia na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości jako ich pierwszy dorosły bal. Przepiękny klimatyczny wystrój wnętrz to idealne tło dla pamiątkowych fotografii czy filmów. Wspaniale też komponuje się wyszukanymi kreacjami naszych młodych gości oraz ich nauczycieli i rodziców.

Jednym z najbardziej wzruszających momentów każdej Studniówki jest uroczysty polonez tańczony przez absolwentów. Warszawa i Studniówka w stolicy to wielkie przeżycie, ale Studniówka w Hotelu Trylogia to dodatkowo przeżycie z pogranicza filmowej fikcji. Warto bawić się właśnie u nas – za sto dnia matura…

Nasza oferta studniówkowa zawiera:

  • Na powitanie lampka wina musującego dla wszystkich maturzystów
  • Wyśmienite potrawy inspirowane smakami tradycyjnej kuchni polskiej, komponowane na podstawie naturalnych i ekologicznych produktów
  • Indywidualna aranżacja, ustawienia oraz dekoracji stołów dostosowana do Państwa preferencji
  • Fachowa opieka managera sali podczas przygotowań i przez cały czas trwania Studniówki
  • Przestronny parkiet taneczny wraz z aktywnym oświetleniem efektowym (na sali Rycerskiej)
  • Ekran projekcyjny z napisem “Studniówka” w tle, z możliwością wyświetlania multimediów (na sali Rycerskiej)
  • Balkon widokowy dostępny dla rodziców podczas oficjalnego poloneza (na sali Rycerskiej)
  • Miejsca parkingowe dla wszystkich gości, na zamkniętym monitorowanym parkingu